V souladu s realizací projektu "Rozvoj výchovně vzdělávací a zdravotně rehabilitační péče o žáky s kombinovanými vadami" proběhly ve dnech 17. listopadu a 21. listopadu 2009 prezentace absolvovaných seminářů. Tyto prezentace připravili a prezentovali odborní lektoři, (kteří absolvovali daný odborný seminář). Prezentace byly vytvořeny a prezentovány v programu PowerPoint. V prezentacích byly vždy vypíchnuté nejdůležitější informace, metody a závěry z daných terapií, jejich konkrétní využití a zakomponování ve výchovně-vzdělávací péči o naše žáky. Posluchači, kteří prezentovaný seminář absolvovali, si tímto zopakovali a připomenuli důležité skutečnosti a ostatní se takto seznámili se všemi odbornými semináři, kterých se neúčastnili. Vše bylo doloženo fotografiemi, které se při seminářích pořídily.

Úroveň všech prezentací byla opravdu vysoká a velmi kvalitně provedená. Všichni kolegové se perfektně na prezentace připravili a odvedli profesionální práci.

Absolvováním odborných seminářů, vypracováváním metodik, prezentací a konečným praktickým zapojením a zakomponováním všeho získaného do konkrétní práce s našimi žáky, jsme se všichni velmi profesně a myslím si i lidsky (většina seminářů byla zážitkovou formou) hodně posunuli.

Děkuji všem za jejich nadšení, osobní nasazení a profesionální práci.

Dagmar Mazáková, manažer projektu