Přátelské setkání a výměna zkušeností i vzájemná inspirace

Dne 6.12. 2007 se uskutečnilo "Předvánoční přátelské setkání klientů HM PARTNERS s.r.o. v hotelu Atom v Ostravě.Cílem tohoto setkání byla i výměna zkušeností a vzájemná inspirace z úspěšně realizovaných projektů podporovaných z ESF.

Toto setkání mělo výbornou a velmi inspirativní atmosféru. Za naše zařízení jsem zde měla krátké vystoupení o průběhu realizace školního projektu "ROZVOJ SCHOPNOSTÍ A KLÍČOVÝCH DOVEDNOSTÍ DĚTÍ S VÍCE VADAMI PROSTŘEDNICTVÍM VHODNÝCH POČÍTAČOVÝCH TECHNOLOGIÍ."

Mgr. Dagmar Mazáková, manažer projektu

práce na PC   pc z projektu EU

Práce žáků školy na počítačích pořízených z projektu EU "ROZVOJ SCHOPNOSTÍ A KLÍČOVÝCH DOVEDNOSTÍ DĚTÍ S VÍCE VADAMI PROSTŘEDNICTVÍM VHODNÝCH POČÍTAČOVÝCH TECHNOLOGIÍ."

Dobrý den paní Mazáková,

V příloze posílám fotky z Klientského dne a ještě jednou děkujeme za Vaši účast. Nespuštění videa mne osobně velice mrzí a za to se omlouvám, ale i přesto udělalo Vaše vystoupení velký dojem na všechny.

Přeji hezký den a příjemně prožité vánoční svátky.

Ing. Daniel Friedel Manažer prodeje a marketingu